Jít životem ruku v ruce s Hospodinem

Když cítíš, že Bůh možná ani není na Tvé straně, protože okolnosti jsou proti Tobě a chybí Ti pokoj, který Ti Ježíš slíbil… Když chceš zachránit své manželství modlitbou, ale lidé okolo Ti radí, ať si najdeš někoho jiného… Když nevíš, jak se přiblížit Bohu, jak ho lépe slyšet…

Když vyznáváš pravdu o Bohu, ale hluboko uvnitř cítíš beznaděj či lhostejnost vůči Božím plánům pro Tebe a pro Vás… Když víš, že Boží ovce slyší jeho hlas, ale nezažíváš to tak, jak po tom toužíš…

Na těchto místech v životě jsem byla. A zažila jsem, že každá z těchto situací se může stát místem setkání s Bohem. Teď mám na srdci pomáhat druhým v takových situacích.

Proto natáčím videa, posílám svědectví, poskytuji odběratelům službu vnitřního uzdravení. Mám na srdci povzbuzovat a inspirovat Vás, abyste Boží hlas začali očekávat, hledat, častěji slyšet sami pro sebe. Věřím totiž, že každý člověk si zaslouží žít životní poslání, kvůli kterému ho Bůh stvořil. A právě schopnost slyšet Boží hlas je klíčem, který umožňuje žít plodný život.

Slyšení Božího hlasu pro mne bývalo bolavým tématem. Trápilo mne přesvědčení, že Bůh mluví k jiným lidem, ale mne ignoruje. Díky Bohu, odpověděl mi na volání. Poslal mi starší křesťany s vlastními svědectvími o hledání, volání a průlomu. Pomohl mi uchopit biblické klíče ke slyšení Božího hlasu a začít žít i mé vlastní dobrodružství poslouchání hlasu dobrého pastýře.

Věřím, že po uzdravení se místo naší největší bolesti stane místem naší největší síly. Přesvědčila jsem se, že služba vnitřního uzdravení v této oblasti může člověku ušetřit roky tápání a chození v kruzích. A proto ji dnes odběratelům svých e-mailů nabízím:

Abyste díky Bohu zažívali úlevu z beznaděje či hrůzy způsobené okolnostmi. Aby Vás Jeho zaslíbení vytáhla a postavila na skálu Jeho slova.
Aby ve Vás Bůh obnovoval víru, naději, pokoj. Abyste mohli žít své životní poslání, držet se Božích zaslíbení a nevzdat se, dokud nezažijete jejich naplnění. Abyste se plnou vahou opírali o Ježíše, zažívali bližší vztah s Bohem a díky němu pak i obnovená manželství.

O nich posílám pravidelně svědectví, abych Vás posilovala na Vaší cestě za průlomem a vítězstvím. Níže si je můžeš nechat zasílat i Ty; ráda Tě přivítám.

Podobné příspěvky