PŘIVÍTÁNÍ A POVZBUZENÍ

Tvé manželství lze zachránit

Bůh zachraňuje manželství. Modlitbou lze obnovit vztah: Bůh dokáže uzdravit manželství a dovést ztracené zpátky. Chceš-li zachránit své manželství, ráda Tě podpořím. Na této stránce získáš modlitbu za záchranu manželství a svědectví o uzdravených manželstvích. Nejsi sám, sama: – Bůh chce bojovat za Tebe a nést Tebe i Tvé těžkosti.

Bůh chce bojovat za Tebe

Modlíš se za záchranu manželství, za zázrak? Povzbuzení a modlitba za Tebe: Ať Tě nese sám Bůh a zachrání Vaše manželství.
MŮJ OBLÍBENÝ PŘÍBĚH

Manželství zachráněné modlitbou

Jak zachránit manželství? Povzbudivý příběh manželky, která se nevzdala navzdory nevěrám manžela, modlila se za záchranu manželství a zažila, že Bůh bojuje za ni a za její manželství. Příběh, který dodává sílu. Podle skutečné události.

Průlom v manželství: Ať padnou zdi!

Skutečný příběh o záchraně manželství po nekomunikaci a odloučení. Modlitba za průlom v komunikaci a ve Vašem manželství: Ať padnou zdi! Bůh uzdravuje bolavá a mrtvá manželství a pomáhá manželům najít společnou řeč..

Průlom v manželství: Konec odloučení

Svědectví o manželství zachráněném poté, co se manžel odstěhoval. Modlitba za záchranu Tvého manželství a obnovu komunikace. Při videu se spolu můžeme modlit za Tvé manželství. Bůh Ti chce pomoci a podržet Tě. Lze zachránit manželství, když na pomoc pozveš Boha.

Záchrana manželství: Smíření

Manželství lze zachránit i po nevydařených pokusech o smíření. Modlitba za záchranu Vašeho manželství. Bůh uzdravuje bolavá a mrtvá manželství. Manžel odešel, manželka se odstěhovala či nekomunikuje, a Ty chceš zachránit manželství? Je naděje: Bůh Ti chce pomoci a podržet Tě.

„Nechci rozvod“:
střepy a zlato

Kde lidé vidí konec, Bůh může dát vzkříšení, smíření, obnovu vztahu. Nemá-li manžel/ka zájem, nejsi bezmocný. Můžeš bojovat na základě Božího slova.

Zvu Tě ke službě vnitřního uzdravení a vysvobození. Přístup k ní mají odběratelé mých e-mailů, přihlásit se můžeš níže.

Bojuješ? Odpočiň si (ve vítězství)

Potřebuješ zázrak, změnu nemožných okolností? Povzbuzení a pozvání k odpočinku – Božím dětem patří vítězství, které pro ně vybojoval Ježíš.